
Топ асиметричного крою з принтом Crep - помаранчевий цвет, S (є розміри)
392 ₴
- В наявності
- Код: 80466
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Яскравий авангардний принт у контрастній гамі добре поєднується з асиметричним кроєм виробу. Топ з еластичного трикотажу з довгими рукавами красиво облягає фігуру. Укорочена довжина відмінно поєднується з легінсами високої посадки.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Crep |
| Країна виробник | Туреччина |
| Міжнародний розмір | S |
| Колір | Помаранчевий |
| Сезон | Весна/Літо |
| Тип тканини | Віскоза |
| Склад | 100% віскоза |
| Стиль | Повсякденний |
| Застібка | Без застібки |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 36см; M - 38см; L - 39см |
| Довжина переду виробу, см | S - 41см; M - 43см; L - 43см |
| Довжина рукава від горловини, см | S - 68см; M — 68 см; L - 71см |
| Фасон | приталений |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | S - 51см; M - 51см; L - 52см |
| Склад тканини | 100% віскоза |
| Вид виробів | Лонгслів |
| Тканина | Біфлекс |
| Довжина по спинці, см | S - 38см; M - 39см; L - 39см |
| Візерунок | абстракція |
| Країна | Туреччина |
| Розмір на фото | S |
| Клас | Середній клас |
| Застежка | Без застежки |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 392 ₴





