
Джемпер в рубчик з асиметричним вирізом - молочний цвет, ONE SIZE
400 ₴
- В наявності
- Код: 1255
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Додати модних акцентів базовим вбранням і підкреслити красу фігури - цей модний джемпер у рубчик впорається з кожним завданням!
Все завдяки еластичній в'язці, яка облягає і при цьому не обмежує рухів, а також асиметричному трендовому вирізу, розташованому спереду над грудьми. Рукави у виробі довгі, краї низу прямі, а кругла горловина йде з коротким коміром.
Використовуй цей джемпер і як частину багатошарових образів, і як самостійний верх, комбінуючи її з джинсами, брюками або елегантними спідницями міді від LUREX.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид виробу | Джемпер |
| Колір | Молочний |
| Сезон | Демісезон |
| Тип тканини | Рубчик |
| Склад | 75% бавовна, 25% поліестер |
| Стиль | Романтичний |
| Застібка | Без застібки |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | One size |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 33 см |
| Довжина переду виробу, см | 43см |
| Довжина рукава від горловини, см | 65 см |
| Фасон | укорочений |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 47 см |
| Склад тканини | 75% бавовна, 25% поліестер |
| Вид виробів | Джемпер |
| Тканина | Машинна в'язка |
| Візерунок | рубчик |
| Країна | Туреччина |
| Розмір на фото | one size |
| Клас | Середній клас |
| Застежка | Без застежки |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Універсальність | Виміри однакові для всіх розмірів - особливість матеріалу |
Інформація для замовлення
- Ціна: 400 ₴






