
Лонгслів в рубчик з асиметричною горловиною - молочний цвет, ONE SIZE
944 ₴
- В наявності
- Код: 231093
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Трендовий дизайн цього жіночого лонгсліву від LUREX миттєво перетворить твої базові комбінації одягу.
Модель приталеного фасону виконана з еластичної машинної в'язки в рубчик. Асиметрична горловина спереду прикрашена додатковою вставкою, яка вшита у пройми рукавів та створює модний акцент.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид виробу | Лонгслив |
| Колір | Молочний |
| Сезон | Весна/Осінь |
| Тип тканини | Рубчик |
| Склад | 50% віскоза, 28% поліестер, 22% нейлон |
| Стиль | Романтичний |
| Застібка | Без застібки |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | One size |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 25 см |
| Довжина переду виробу, см | 48 см |
| Довжина рукава від горловини, см | 70см |
| Фасон | приталений |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 47 см |
| Склад тканини | 50% віскоза, 28% поліестер, 22% нейлон |
| Вид виробів | Лонгслів |
| Тканина | Машинна в'язка |
| Візерунок | рубчик |
| Країна | Туреччина |
| Розмір на фото | one size |
| Клас | Середній клас |
| Застежка | Без застежки |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Універсальність | Виміри однакові для всіх розмірів - особливість матеріалу |
Інформація для замовлення
- Ціна: 944 ₴






