
Еластичний жіночий джемпер із блискучого трикотажу - сірий цвет, XS
615 ₴
- В наявності
- Код: 46170
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Хочеш додати трохи блиску у свої будні - вибирай модні жіночі кофтинки з нової колекції від LUREX - це модно, зручно та неймовірно красиво!
У цій моделі горловина кругла, низ прямий, рукави довгі, доповнені розрізами по внутрішніх швах.
Всього одна нова деталь, а твій образ виглядатиме зовсім інакше! Поспішай замовити кофти оптом і в роздріб, в інтернет-магазині LUREX ти знайдеш найкращі умови покупок.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид виробу | Джемпер |
| Колір | Сірий |
| Сезон | Демісезон |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Склад | 100% поліестер |
| Стиль | Молодіжний |
| Застібка | Без застібки |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | XS |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | XS - 34см; S - 35см; M - 36см |
| Довжина переду виробу, см | XS - 47см; S - 48см; M - 49см |
| Довжина рукава від горловини, см | XS - 65см; S - 66см; M — 67 см |
| Фасон | укорочений |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | XS - 48см; S - 49см; M - 50см |
| Склад тканини | 100% поліестер |
| Вид виробів | Лонгслів |
| Тканина | Трикотаж |
| Візерунок | однотонний |
| Країна | Туреччина |
| Розмір на фото | S |
| Клас | Середній клас |
| Застежка | Без застежки |
| Параметри моделі | 89*70*95 зріст 168 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 615 ₴



