
Напівпрозорий джемпер із рукавами-воланами - молочний цвет, ONE SIZE
507 ₴
- В наявності
- Код: 41007
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіночий напівпрозорий джемпер з довгими рукавами-воланами - це чарівна та вишукана частина гардеробу, яка додає образу ніжності та жіночності. Цей джемпер вражає своєю елегантністю та витонченістю, створюючи образ, який приваблює погляди.
Виготовлений з напівпрозорого матеріалу, цей ніжний джемпер на дотик і м'який до шкіри, дозволить вам почуватися комфортно протягом усього дня.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид виробу | Джемпер |
| Колір | Молочний |
| Сезон | Літо |
| Склад | 88% тенсел, 12% поліестер |
| Стиль | Романтичний |
| Застібка | Без застібки |
| Стан | Новий |
| Міжнародний розмір | One size |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 34 см |
| Довжина переду виробу, см | 48 см |
| Довжина рукава від горловини, см | 70см |
| Фасон | прямий |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 48 см |
| Склад тканини | 88% тенсел, 12% поліестер |
| Вид виробів | Джемпер |
| Тканина | Машинна в'язка |
| Візерунок | ажурна в'язка |
| Країна | Туреччина |
| Розмір на фото | one size |
| Клас | Середній клас |
| Застежка | Без застежки |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Універсальність | Виміри однакові для всіх розмірів - особливість матеріалу |
Інформація для замовлення
- Ціна: 507 ₴




