
Лонгслів у сітку з горловиною-стійкою - лимонний цвет, ONE SIZE
835 ₴
- В наявності
- Код: 24138
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лонгслів у сітку з горловиною-стійкою — це стильна та легка модель, яка додає образу сучасного характеру та багатошаровості.
Виготовлений із напівпрозорої сітчастої тканини, лонгслів має вільний прямий крій, що забезпечує комфорт і свободу рухів. Горловина-стійка додає структурності, а довгі рукави й прямий низ роблять силует лаконічним і універсальним.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Застібка | Без застібки |
| Міжнародний розмір | One size |
| Сезон | Демісезон |
| Стиль | Молодіжний |
| Вид виробу | Лонгслив |
| Тип тканини | Сітка |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 48 см |
| Колір | Лимонний |
| Довжина переду виробу, см | 53 см |
| Довжина рукава від горловини, см | 66 см |
| Фасон | вільний |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 43см |
| Склад тканини | 100% віскоза |
| Вид виробів | Лонгслів |
| Тканина | Віскоза |
| Візерунок | однотонний |
| Країна | Туреччина |
| Розмір на фото | one size |
| Клас | Середній клас |
| Застежка | Без застежки |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 835 ₴




