
Укорочений лонг-поло із блискавкою на горловині - чорний цвет, L (є розміри)
464 ₴
- В наявності
- Код: 10214
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Укорочений лонг-поло із блискавкою на горловині виконаний з еластичної однотонної тканини, яка м’яко тягнеться та підкреслює фігуру.
Модель має приховану блискавку на горловині, що додає стильного акценту та дозволяє регулювати глибину вирізу. Спереду розташовані додаткові декоративні шви, які роблять силует більш виразним та структурованим.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Міжнародний розмір | L |
| Колір | Чорний |
| Країна виробник | Туреччина |
| Застібка | Блискавка |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 39см; M - 40см; L — 41 см |
| Довжина переду виробу, см | S - 47см; M - 47см; L - 47см |
| Довжина рукава від горловини, см | S - 66см; M - 66см; L — 66 см |
| Фасон | поло |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | S - 45см; M - 45см; L - 45см |
| Склад тканини | 95% бавовна, 5% еластан |
| Вид виробів | Лонгслів |
| Тканина | Трикотаж |
| Візерунок | однотонний |
| Країна | Туреччина |
| Стиль | Класичний |
| Розмір на фото | S |
| Клас | Середній клас |
| Застежка | Молния |
| Сезон | Демисезон |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 464 ₴




