
Приталений лонг у смужку - червоний цвет, ONE SIZE
500 ₴
- В наявності
- Код: 9320
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Приталений лонг у смужку — стильна базова модель, яка красиво підкреслює силует. Виріб повністю виконаний із машинної в’язки в дрібний рубчик, завдяки чому тканина еластична, приємна до тіла та комфортна у носінні. Горизонтальні смужки додають образу динамічності й роблять дизайн лаконічним, але виразним.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Застібка | Без застібки |
| Колір | Червоний |
| Міжнародний розмір | One size |
| Сезон | Демісезон |
| Користувацькі характеристики | |
| Вид виробів | Лонгслів |
| Візерунок | смужка |
| Довжина переду виробу, см | 52см; 52 см |
| Довжина рукава від горловини, см | 69 см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 48см; 48 см |
| Застежка | Без застежки |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Туреччина |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | one size |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Стан | Нове |
| Стиль | Повсякденний |
| Тканина | В'язка |
| Фасон | приталений |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 30см; 30см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 500 ₴




