
Вільний лонгслів із написами - світло-сірий цвет, ONE SIZE
1 260 ₴
- В наявності
- Код: 31008
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вільний однотонний лонгслів із прямим кроєм — ідеальний варіант для комфортних повсякденних образів. Кругла горловина та довгий рукав забезпечують зручну посадку й універсальність, а relaxed-силует не обмежує рухів і виглядає стильно.
Написи додають моделі характеру та сучасного настрою, роблячи лонгслів акцентною деталлю образу.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вид виробу | Лонгслив |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 56 см |
| Довжина переду виробу, см | 72 см |
| Довжина рукава від горловини, см | 79см |
| Фасон | вільний |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 50см |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Вид виробів | Лонгслів |
| Тканина | Трикотаж |
| Візерунок | однотонний |
| Міжнародний розмір | One size |
| Країна | Китай |
| Стиль | спорт-шик |
| Розмір на фото | one size |
| Клас | Середній клас |
| Застежка | Без застежки |
| Сезон | Демисезон |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Універсальність | Виміри однакові для всіх розмірів - особливість фасону моделі |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 260 ₴




