
Трикотажний лонгслів з вирізом на плечі - молочний цвет, ONE SIZE
970 ₴
- В наявності
- Код: 0690
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Трикотажний лонгслів з вирізом на плечі — стильна й жіночна модель із виразними акцентами. Еластична тканина добре тягнеться, м’яко облягає фігуру та забезпечує комфорт упродовж дня.
Горловина-стійка додає образу елегантності, а драпірування з одного боку на горловині створює цікавий асиметричний ефект.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Застібка | Без застібки |
| Колір | Молочний |
| Міжнародний розмір | One size |
| Сезон | Демісезон |
| Вид виробу | Лонгслив |
| Тип тканини | Сітка |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 40см |
| Довжина переду виробу, см | 52 см |
| Довжина рукава від горловини, см | 70см |
| Фасон | приталений |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 52 см |
| Склад тканини | 95% бавовна, 5% еластан |
| Вид виробів | Лонгслів |
| Тканина | Трикотаж |
| Візерунок | однотонний |
| Країна | Китай |
| Стиль | Вечерний |
| Розмір на фото | one size |
| Клас | Середній клас |
| Застежка | Без застежки |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 970 ₴




