
Напівпрозорий лонгслів із вишитим смайлом - молочний цвет, ONE SIZE
980 ₴
- В наявності
- Код: 6503
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Напівпрозорий лонгслів із вишитим смайлом — стильна база з акцентом на деталях, яка додає образу легкості та настрою. Модель має вільний крій, що комфортно сідає по фігурі та не сковує рухів.
Кругла горловина акуратно оброблена, а головною родзинкою виступає вишитий смайл, який надає виробу грайливого характеру.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Застібка | Без застібки |
| Стиль | Молодіжний |
| Користувацькі характеристики | |
| Вид виробів | Лонгслів |
| Візерунок | інше |
| Довжина переду виробу, см | 57 см |
| Довжина рукава від горловини, см | 72 см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 48 см |
| Застежка | Без застежки |
| Клас | Середній клас |
| Колір | Молочний |
| Країна | Китай |
| Міжнародний розмір | One size |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | one size |
| Сезон | Демисезон |
| Склад тканини | 100% бавовна |
| Стан | Нове |
| Тканина | Трикотаж |
| Універсальність | Виміри однакові для всіх розмірів - особливість фасону моделі |
| Фасон | вільний |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 51 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 980 ₴




