
Жіночий костюм з ажурної в'язки - коричневий цвет, ONE SIZE
507 ₴
- В наявності
- Код: 023128
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Створювати трендові образи з максимальним комфортом у новому сезоні тобі допоможе стильний брючний костюм з ажурної в'язки.
Футболка має прямий крій та окантовку на круглій горловині, на коротких рукавах та по низу виробу. Шатани в комплекті йдуть на широкій резинці в поясі та підкладкою у вигляді шортиків.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Застібка | Без застібки |
| Колір | Коричневий |
| Стиль | Романтичний |
| Стан | Новий |
| Тип тканини | В'язання |
| Користувацькі характеристики | |
| Вид виробів | Костюм-двійка |
| Візерунок | ажурна в'язка |
| Довжина переду виробу, см | 55 см |
| Довжина по боковому шву, см | 110см |
| Довжина по внутрішньому шву, см | 79см |
| Довжина рукава від горловини, см | 39см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 11см |
| Застежка | Без застежки |
| Клас | Преміум-клас |
| Країна | Туреччина |
| Міжнародний розмір | One size |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | one size |
| Сезон | Весна |
| Склад тканини | 95% бавовна, 5% лайкра |
| Тканина | Машинна в'язка |
| Універсальність | Виміри однакові для всіх розмірів - особливість матеріалу |
| Фасон | прямий |
| Ширина по стьобах | 46 см |
| Ширина по талії/поясу, см | 30см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 48 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 507 ₴






