
Літній брючний костюм із жилеткою - лимонний цвет, L (є розміри)
1 264 ₴
- В наявності
- Код: 40102
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Літній брючний костюм із жилеткою — це елегантний і водночас зручний варіант для теплих днів, що підходить як для міських прогулянок, так і для ділових зустрічей у легкому стилі.
Жилет приталеного крою, без коміра, створює витончений силует та застібається на ґудзики, додаючи строгості та жіночності одночасно. Імітовані кишені спереду зберігають лаконічність форми.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Застібка | Гудзики |
| Колір | Лимонний |
| Міжнародний розмір | L |
| Сезон | Літо |
| Стиль | Класичний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Костюм-двійка |
| Візерунок | однотонний |
| Довжина переду виробу, см | S - 48см; M - 50см; L - 52см |
| Довжина по боковому шву, см | S - 108см; M - 108см; L - 108см |
| Довжина по внутрішньому шву, см | S - 75см; M - 75см; L - 75см |
| Застежка | Ґудзики |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Туреччина |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | S |
| Склад тканини | 85% модал, 15% поліемід |
| Стан | Нове |
| Тканина | Костюмна тканинна |
| Фасон | прямий |
| Ширина по стьобах | S - 50см; M - 52см; L - 54см |
| Ширина по талії/поясу, см | S - 34см; M - 36см; L - 38см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 44см; M - 45см; L - 46см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 264 ₴




