
Літній в'язаний костюм із футболкою та штанами - рожевий цвет, ONE SIZE
1 330 ₴
- В наявності
- Код: 0006
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Літній в'язаний костюм із футболкою та штанами — це стильний комплект у дусі сучасного мінімалізму, який поєднує комфорт і легкість.
Футболка широкого вільного крою має неглибоку круглу горловину та прямий низ, що створює невимушений силует. Модель без застібок, легко накидається поверх топів чи білизни.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Тип | Вечірній костюм |
| Вид костюма | Костюм-двійка |
| Верх | Футболка |
| Низ | Штани |
| Колір | Рожевий |
| Стиль | Молодіжний |
| Сезон | Весна/Літо |
| Тип тканини | Віскоза |
| Склад | 100% віскоза |
| Застібка | Без застібки |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина по талії/поясу, см | 31 см |
| Довжина по боковому шву, см | 108 см |
| Ширина по стьобах | 44 см |
| Довжина по внутрішньому шву, см | 74 см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 52 см |
| Довжина переду виробу, см | 64 см |
| Фасон | вільний |
| Склад тканини | 100% віскоза |
| Вид виробів | Костюм-двійка |
| Тканина | Віскоза |
| Візерунок | ажурна в'язка |
| Міжнародний розмір | One size |
| Країна | Туреччина |
| Розмір на фото | one size |
| Клас | Середній клас |
| Застежка | Без застежки |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 330 ₴




