
Костюм із майки та спідниці з люрексу - срібний цвет, ONE SIZE
1 000 ₴
- В наявності
- Код: 36641
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Костюм із майки та спідниці з люрексу — ефектний комплект, що поєднує блиск і витончену жіночність. Тканина з делікатним люрексом красиво переливається на світлі, створюючи святковий настрій і роблячи образ виразним без зайвих деталей.
Топ має приталений фасон, який вдало підкреслює контури фігури, акцентує талію та додає силуету грації.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Застібка | Без застібки |
| Тип тканини | Люрекс |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина по талії/поясу, см | 26 см |
| Довжина по боковому шву, см | 84 см |
| Ширина по стьобах | 32 см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 27 см |
| Колір | Срібний |
| Довжина переду виробу, см | 40см |
| Фасон | міді |
| Склад тканини | 100% поліестер |
| Вид виробів | Костюм-двійка |
| Тканина | Машинна в'язка |
| Візерунок | люрекс |
| Міжнародний розмір | One size |
| Країна | Туреччина |
| Стиль | Вечерний |
| Розмір на фото | one size |
| Клас | Середній клас |
| Застежка | Без застежки |
| Сезон | Демисезон |
| Параметри моделі | 89*70*95 зріст 168 |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 000 ₴




