
Укорочений светр з рельєфною горловиною та рукавами - чорний цвет, ONE SIZE
560 ₴
- В наявності
- Код: 23197
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Хочеш додати модних акцентів своїм звичним вбранням - вибирай цю вкорочену в'язану кофтинку від LUREX.
У моделі високий комір-стійка та манжети довгих рукавів виконані рельєфними краями. Сам виріб виконаний із в'язки в широкий рубчик.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Застібка | Без застібки |
| Колір | Чорний |
| Міжнародний розмір | One size |
| Сезон | Зима |
| Вид виробу | Светр |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 39см |
| Довжина переду виробу, см | 37 см |
| Довжина рукава від горловини, см | 67 см |
| Фасон | укорочений |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 43см |
| Склад тканини | 95% бавовна, 5% еластан |
| Вид виробів | Світр |
| Тканина | В'язка |
| Візерунок | рубчик |
| Країна | Туреччина |
| Стиль | Повсякденний |
| Розмір на фото | one size |
| Клас | Середній клас |
| Застежка | Без застежки |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Універсальність | Виміри однакові для всіх розмірів - особливість фасону моделі |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 560 ₴








