
Жіночий в'язаний джемпер оверсайз - блакитний цвет, ONE SIZE
400 ₴
- В наявності
- Код: 231108
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
М'який, зручний і легкий - цей стильний жіночий в'язаний джемпер підкорить твоє серце з першої примірки!
У моделі oversize рукави довгі, лінія плеча опущена, низ прямий. Кругла горловина доповнена коротким коміром. Рукави та низ виробу закінчуються в'язкою у вигляді високих манжет.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Застібка | Без застібки |
| Колір | Блакитний |
| Міжнародний розмір | One size |
| Сезон | Зима |
| Вид виробу | Джемпер |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 52 см |
| Довжина переду виробу, см | 65 см |
| Довжина рукава від горловини, см | 70см |
| Фасон | вільний |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 45 см |
| Склад тканини | 80% акрил, 13% поліестер, 7% PBT |
| Вид виробів | Джемпер |
| Тканина | Машинна в'язка |
| Візерунок | однотонний |
| Країна | Туреччина |
| Стиль | Повсякденний |
| Розмір на фото | one size |
| Клас | Середній клас |
| Застежка | Без застежки |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Універсальність | Виміри однакові для всіх розмірів - особливість фасону моделі |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 400 ₴








