
В'язаний жіночий пуловер з написом Boheme - молочний цвет, ONE SIZE
464 ₴
- В наявності
- Код: 241083
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Для приголомшливих осінніх образів вибирай стильний в'язаний пуловер oversize з написом Boheme спереду!
У моделі пройми опущені, горловина V-подібна. Низ прямий, з подовженою спинкою. Довгі рукави виконані в техніці "резинка".
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Застібка | Без застібки |
| Колір | Молочний |
| Міжнародний розмір | One size |
| Стиль | Романтичний |
| Вид виробу | Пуловер |
| Тип тканини | Сітка |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 64 см |
| Довжина переду виробу, см | 56 см |
| Довжина рукава від горловини, см | 65 см |
| Фасон | оверсайз |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 33 см |
| Склад тканини | 85% нейлон, 10 металелеве волокно, 5% еластан |
| Вид виробів | Пуловер |
| Тканина | В'язка |
| Довжина по спинці, см | 62 см |
| Візерунок | напис |
| Країна | Туреччина |
| Розмір на фото | one size |
| Клас | Середній клас |
| Застежка | Без застежки |
| Сезон | Осінь |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Універсальність | Виміри однакові для всіх розмірів - особливість фасону моделі |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 464 ₴








