
Жіноча кофта з коміром поло у фактурний рубчик - чорний цвет, S (є розміри)
880 ₴
- В наявності
- Код: 241144
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
З такою в'язаною жіночою кофтою ти зможеш створювати різноманітні аутфіти, доповнюючи її не лише штанами та джинсами, а ще й різними повітряними сукнями, сорочками та іншим одягом.
Модель у стилі оверсайз йде з широким коміром-поло без застібок і повністю прикрашена фактурними візерунками в широкий рубчик. Плечі у виробі подовжені, довгі рукави закінчуються широкими виворотами, закріпленими вздовж шва машинним рядком.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Застібка | Без застібки |
| Колір | Чорний |
| Міжнародний розмір | S |
| Вид виробу | Кофта |
| Тип тканини | Рубчик |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Кофта |
| Візерунок | рубчик |
| Довжина переду виробу, см | 48 см |
| Довжина рукава від горловини, см | 67 см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 44 см |
| Застежка | Без застежки |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Туреччина |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | one size |
| Сезон | Осінь |
| Склад тканини | 80% акрил, 13% поліамід, 7% еластан |
| Стан | Нове |
| Стиль | кежуал |
| Тканина | В'язка |
| Універсальність | Виміри однакові для всіх розмірів - особливість фасону моделі |
| Фасон | поло |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 54см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 880 ₴




