
Ажурна кофта зі шнурівкою на спині - рожевий цвет, ONE SIZE
965 ₴
- В наявності
- Код: 251043
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ажурна кофта зі шнурівкою на спині — це стильна й повітряна модель, яка поєднує романтичний настрій з трендовими деталями.
Виготовлена з ажурної в’язки з візерунком у ромби, що надає виробу витонченого вигляду. Прямий вільний крій дарує комфорт і легкість, а довгі рукави завершуються манжетами, які тримають форму.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Застібка | Без застібки |
| Колір | Рожевий |
| Міжнародний розмір | One size |
| Сезон | Демісезон |
| Стиль | Романтичний |
| Вид виробу | Кофта |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 62 см |
| Довжина переду виробу, см | 58 см |
| Довжина рукава від горловини, см | 64 см |
| Фасон | вільний |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 40см |
| Склад тканини | 85% акрил, 15% нейлон |
| Вид виробів | Кофта |
| Тканина | Машинна в'язка |
| Візерунок | ажурна в'язка |
| Країна | Туреччина |
| Розмір на фото | one size |
| Клас | Середній клас |
| Застежка | Без застежки |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 965 ₴




