
Джемпер легкої в'язки вільного крою - лимонний цвет, ONE SIZE
815 ₴
- В наявності
- Код: 52111
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Джемпер легкої в'язки — повітряна базова річ, що поєднує комфорт і витонченість. Модель має вільний крій з опущеними проймами, які надають силуету розслабленого вигляду, та довгі рукави, що м’яко спадають уздовж рук.
Неглибока горловина додає лаконічності, а напівпрозора в’язка створює легкий ефект прозорості, ідеальний для літніх образів або багатошарових комбінацій.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Застібка | Без застібки |
| Міжнародний розмір | One size |
| Сезон | Демісезон |
| Стиль | Молодіжний |
| Вид виробу | Джемпер |
| Тип тканини | В'язання |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 60см |
| Колір | Лимонний |
| Довжина переду виробу, см | 52 см |
| Довжина рукава від горловини, см | 66 см |
| Фасон | вільний |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 41 см |
| Склад тканини | 65% акрил, 35% нейлон |
| Вид виробів | Кофта |
| Тканина | Машинна в'язка |
| Візерунок | однотонний |
| Країна | Китай |
| Розмір на фото | one size |
| Клас | Середній клас |
| Застежка | Без застежки |
| Параметри моделі | 89*70*95 зріст 168 |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 815 ₴




