
В'язаний светр-поло в широкий рубчик - сірий цвет, ONE SIZE
920 ₴
- В наявності
- Код: 8527
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
В’язаний светр-поло в широкий рубчик — стильна та універсальна річ, яка поєднує комфорт і сучасний дизайн. Модель виконана у прямому вільному фасоні, що дарує відчуття легкості та зручності у щоденному носінні.
V-подібна горловина з коміром-поло додає елегантності та створює візуально витягнуту лінію шиї.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Застібка | Без застібки |
| Колір | Сірий |
| Міжнародний розмір | One size |
| Сезон | Зима |
| Стиль | Класичний |
| Вид виробу | Светр |
| Тип тканини | Рубчик |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 58 см |
| Довжина переду виробу, см | 58 см |
| Довжина рукава від горловини, см | 70см |
| Фасон | поло |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 48 см |
| Склад тканини | 33% акрил, 33% поліестер, 30% бавовна |
| Вид виробів | Кофта |
| Тканина | В'язка |
| Візерунок | рубчик |
| Країна | Туреччина |
| Розмір на фото | one size |
| Клас | Середній клас |
| Застежка | Без застежки |
| Параметри моделі | 89*60*90 ріст 173 |
| Універсальність | Виміри однакові для всіх розмірів - особливість фасону моделі |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 920 ₴




