
В'язаний джемпер з V-подібною горловиною - світло-коричневий цвет, ONE SIZE
980 ₴
- В наявності
- Код: 93217
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
В’язаний джемпер із V-подібною горловиною — затишна й водночас елегантна модель, що додає образу м’якості та невимушеного шарму. Пухнаста пряжа приємна на дотик і добре утримує тепло.
Модель вирізняється широким вільним кроєм, який дарує комфорт і створює розслаблений силует.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Застібка | Без застібки |
| Міжнародний розмір | One size |
| Сезон | Зима |
| Вид виробу | Джемпер |
| Тип тканини | Сітка |
| Колір | Коричневий |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 62 см |
| Довжина переду виробу, см | 56 см |
| Довжина рукава від горловини, см | 72 см |
| Фасон | вільний |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 46 см |
| Склад тканини | 42% акрил, 26% поліамід, 22% поліестер, 10% вовна |
| Вид виробів | Кофта |
| Тканина | В'язка |
| Візерунок | однотонний |
| Країна | Китай |
| Стиль | Повсякденний |
| Розмір на фото | one size |
| Клас | Середній клас |
| Застежка | Без застежки |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Універсальність | Виміри однакові для всіх розмірів - особливість фасону моделі |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 980 ₴



