
Теплий жіночий светр із широкими рукавами - коричневий цвет, ONE SIZE
1 220 ₴
- В наявності
- Код: 231790
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Теплий жіночий светр із широкими рукавами — стильна та затишна модель для холодного сезону. Вільний прямий крій забезпечує комфорт і свободу рухів, а опущені пройми додають сучасного oversize-ефекту.
Висока горловина надійно захищає від прохолоди, підкреслюючи лаконічність дизайну.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Застібка | Без застібки |
| Колір | Коричневий |
| Міжнародний розмір | One size |
| Сезон | Демісезон |
| Стиль | Молодіжний |
| Вид виробу | Светр |
| Тип тканини | Сітка |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 62 см |
| Довжина переду виробу, см | 63 см |
| Довжина рукава від горловини, см | 60см |
| Фасон | з коміром |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 40см |
| Склад тканини | 80% акрил, 13% поліестер, 7% PBT |
| Вид виробів | Кофта |
| Тканина | В'язка |
| Візерунок | однотонний |
| Країна | Туреччина |
| Розмір на фото | one size |
| Клас | Середній клас |
| Застежка | Без застежки |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Універсальність | Виміри однакові для всіх розмірів - особливість фасону моделі |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 220 ₴




