
Светр з альпаки у вільному фасоні - сірий цвет, ONE SIZE
880 ₴
- В наявності
- Код: 9055
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіночий светр oversize з альпаки — надзвичайно м’який і теплий варіант для холодного сезону. Модель виконана з ворсистого матеріалу з домішкою альпаки, який дарує відчуття ніжності, затишку та комфорту.
Светр має вільний фасон oversize з опущеними проймами, що створює розслаблений силует.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Застібка | Без застібки |
| Колір | Сірий |
| Міжнародний розмір | One size |
| Сезон | Зима |
| Вид виробу | Светр |
| Тип тканини | Сітка |
| Користувацькі характеристики | |
| Вид виробів | Кофта |
| Візерунок | однотонний |
| Довжина переду виробу, см | 60см; 60см |
| Довжина рукава від горловини, см | 70см; 70см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 46см; 46 см |
| Застежка | Без застежки |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Туреччина |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | one size |
| Склад тканини | 100% поліестер |
| Стан | Нове |
| Стиль | Повсякденний |
| Тканина | Альпака |
| Універсальність | Виміри однакові для всіх розмірів - особливість фасону моделі |
| Фасон | вільний |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 55см; 55 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 880 ₴




