
В'язана жіноча укорочена кофта - бежевий цвет, ONE SIZE
1 125 ₴
- В наявності
- Код: 0920
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
В’язана жіноча укорочена кофта — стильна базова річ, яка поєднує комфорт і трендовий крій. М’яка фактурна в’язка приємна до тіла та чудово тримає форму, забезпечуючи зручність у щоденному носінні.
Модель має круглу горловину, опущені пройми та широкі рукави, які звужуються донизу й завершуються коротким манжетом.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Застібка | Без застібки |
| Колір | Бежевий |
| Міжнародний розмір | One size |
| Сезон | Зима |
| Вид виробу | Кофта |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 66 см |
| Довжина переду виробу, см | 48 см |
| Довжина рукава від горловини, см | 68 см |
| Фасон | вільний |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 41 см |
| Склад тканини | 30% шерсть, 70% акрил |
| Вид виробів | Кофта |
| Тканина | В'язка |
| Візерунок | однотонний |
| Країна | Китай |
| Стиль | Повсякденний |
| Розмір на фото | one size |
| Клас | Середній клас |
| Застежка | Без застежки |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Універсальність | Виміри однакові для всіх розмірів - особливість матеріалу |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 125 ₴




