
Вільна в'язана кофта в косички - коричневий цвет, ONE SIZE
720 ₴
- В наявності
- Код: 257031
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Вільна в’язана кофта з візерунком косичок — теплий і стильний варіант для прохолодного сезону. Виготовлена з м’якої пряжі, вона дарує відчуття комфорту та затишку, водночас виглядає об’ємно й трендово завдяки фактурній в’язці.
Модель має вільний крій oversize із опущеною лінією плечей, круглу горловину та довгі рукави з манжетами.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Колір | Коричневий |
| Міжнародний розмір | One size |
| Сезон | Зима |
| Вид виробу | Кофта |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 70см |
| Довжина переду виробу, см | 68 см |
| Довжина рукава від горловини, см | 72 см |
| Фасон | вільний |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 51 см |
| Склад тканини | 85% акрил, 7% еластан, 8% полиамід |
| Вид виробів | Кофта |
| Тканина | В'язка |
| Візерунок | косички |
| Країна | Туреччина |
| Стиль | Повсякденний |
| Розмір на фото | one size |
| Клас | Середній клас |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Універсальність | Виміри однакові для всіх розмірів - особливість фасону моделі |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 720 ₴




