
В'язаний светр з ґудзиками на горловині - темно-сірий цвет, ONE SIZE
880 ₴
- В наявності
- Код: 4786
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
В’язаний светр з ґудзиками на горловині — стильна та затишна модель, що поєднує комфорт і лаконічність. Виконаний з м’якої приємної до тіла пряжі, він чудово зберігає тепло та забезпечує комфорт у холодну пору року. Однотонне забарвлення робить його універсальним елементом базового гардероба.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Застібка | Гудзики |
| Колір | Темно-сірий |
| Міжнародний розмір | One size |
| Сезон | Зима |
| Вид виробу | Светр |
| Тип тканини | Сітка |
| Користувацькі характеристики | |
| Вид виробів | Кофта |
| Візерунок | однотонний |
| Довжина переду виробу, см | 62 см |
| Довжина рукава від горловини, см | 70см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 48 см |
| Застежка | Ґудзики |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Туреччина |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | one size |
| Склад тканини | 77% акрил, 23% поліестер |
| Стан | Нове |
| Стиль | Повсякденний |
| Тканина | Пряжа |
| Універсальність | Виміри однакові для всіх розмірів - особливість фасону моделі |
| Фасон | вільний |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 57 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 880 ₴




