
В'язана однотонна кофта з широкими рукавами - світло-коричневий цвет, ONE SIZE
1 125 ₴
- В наявності
- Код: 21570
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
В’язана однотонна кофта виконана у приємній фактурній в’язці та має стильний вільний фасон, що дарує комфорт і легкість у щоденному носінні. Опущена лінія плечей додає образу розслабленості, а кругла оброблена горловина виглядає акуратно.
Широкі рукави створюють красивий об’єм і роблять силует більш сучасним та трендовим.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Застібка | Без застібки |
| Міжнародний розмір | One size |
| Сезон | Зима |
| Вид виробу | Кофта |
| Колір | Коричневий |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 62 см |
| Довжина переду виробу, см | 63 см |
| Довжина рукава від горловини, см | 70см |
| Фасон | вільний |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 42см |
| Склад тканини | 50% бавовна, 45% поліамід, 5% еластан |
| Вид виробів | Кофта |
| Тканина | В'язка |
| Візерунок | однотонний |
| Країна | Китай |
| Стиль | Повсякденний |
| Розмір на фото | one size |
| Клас | Середній клас |
| Застежка | Без застежки |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Універсальність | Виміри однакові для всіх розмірів - особливість фасону моделі |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 125 ₴






