
В'язана туніка в рубчик із високою горловиною - чорний цвет, ONE SIZE
1 175 ₴
- В наявності
- Код: 333
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
В’язана туніка в рубчик — стильна та універсальна річ для прохолодного сезону. Вона виконана з м’якої однотонної пряжі, має приємну еластичну фактуру та комфортно лягає по фігурі.
Висока горловина забезпечує додаткове тепло та створює акуратний, витягнутий силует.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Застібка | Без застібки |
| Колір | Чорний |
| Міжнародний розмір | One size |
| Сезон | Зима |
| Стиль | Повсякденний |
| Вид виробу | Туніка |
| Тип тканини | Рубчик |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 60см |
| Довжина переду виробу, см | 70см |
| Довжина рукава від горловини, см | 71 см |
| Фасон | прямий |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 48 см |
| Склад тканини | 50% бавовна, 25% акрил, 23% нейлон, 2% еластан |
| Вид виробів | Гольф |
| Тканина | В'язка |
| Візерунок | однотонний |
| Країна | Китай |
| Розмір на фото | one size |
| Клас | Середній клас |
| Застежка | Без застежки |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Універсальність | Виміри однакові для всіх розмірів - особливість фасону моделі |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 175 ₴




