
В'язаний гольф у рубчик - коричневий цвет, ONE SIZE
1 165 ₴
- В наявності
- Код: 8856
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
В’язаний гольф у рубчик — базова та універсальна річ, яка пасуватиме до будь-якого гардероба. Модель виконана з еластичної трикотажної тканини, що приємно облягає фігуру та підкреслює силует. Горловина-стійка м’яко тримає форму й створює акуратний, витончений вигляд.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Застібка | Без застібки |
| Колір | Коричневий |
| Міжнародний розмір | One size |
| Сезон | Зима |
| Вид виробу | Гольф |
| Тип тканини | Рубчик |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 52 см |
| Довжина переду виробу, см | 61 см |
| Довжина рукава від горловини, см | 72 см |
| Фасон | прямий |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 46 см |
| Склад тканини | 50% бавовна, 25% акрил, 23% нейлон, 2% еластан |
| Вид виробів | Кофта |
| Тканина | В'язка |
| Візерунок | рубчик |
| Країна | Китай |
| Стиль | Повсякденний |
| Розмір на фото | one size |
| Клас | Середній клас |
| Застежка | Без застежки |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Універсальність | Виміри однакові для всіх розмірів - особливість матеріалу |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 165 ₴




