
В'язана кофта з рукавами-ліхтариками - зелений цвет, ONE SIZE
1 370 ₴
- В наявності
- Код: 2604
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
В’язана кофта з рукавами-ліхтариками — ніжна й витончена модель, що вирізняється м’яким силуетом та акцентом на фактуру. Легка й водночас тепла в’язка створює комфорт при носінні, а неглибока кругла горловина з акуратною обробкою додає виробу елегантності. Завдяки опущеним плечам кофта виглядає ще більш розслаблено та сучасно.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Застібка | Без застібки |
| Колір | Зелений |
| Міжнародний розмір | One size |
| Сезон | Зима |
| Вид виробу | Кофта |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 62 см |
| Довжина переду виробу, см | 60см |
| Довжина рукава від горловини, см | 76 см |
| Фасон | вільний |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 53 см |
| Склад тканини | 86% акрил, 9% еліт, 5% поліамід |
| Вид виробів | Кофта |
| Тканина | В'язка |
| Візерунок | однотонний |
| Країна | Туреччина |
| Стиль | Повсякденний |
| Розмір на фото | one size |
| Клас | Середній клас |
| Застежка | Без застежки |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 370 ₴




