
Трикотажна в'язана кофта у діагональну смужку - бежевий цвет, ONE SIZE
780 ₴
- В наявності
- Код: 20380
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Трикотажна в’язана кофта у діагональну смужку — стильна модель із цікавим фактурним акцентом. Візерунок у діагональ візуально динамізує силует і додає виробу сучасного характеру.
Подовжена лінія плеча м’яко переходить у довгі прямі рукави, формуючи розслаблену, комфортну посадку.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Застібка | Без застібки |
| Колір | Бежевий |
| Міжнародний розмір | One size |
| Вид виробу | Кофта |
| Тип тканини | Сітка |
| Користувацькі характеристики | |
| Вид виробів | Кофта |
| Візерунок | смужка |
| Довжина переду виробу, см | 66см; 66 см |
| Довжина рукава від горловини, см | 70см; 70см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 48см; 48 см |
| Застежка | Без застежки |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Туреччина |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | one size |
| Сезон | Осінь |
| Склад тканини | 100% акрил |
| Стан | Нове |
| Стиль | кежуал |
| Тканина | Машинна в'язка |
| Універсальність | Виміри однакові для всіх розмірів - особливість фасону моделі |
| Фасон | оверсайз |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 62 см; 62 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 780 ₴




