
В'язаний короткий піджак на кнопках з рукавами ліхтариками - кавовий цвет, ONE SIZE
1 287 ₴
- В наявності
- Код: 231099
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Цей стильний жіночий піджак стане альтернативою легким курткам і кардиганам у міжсезоння, а взимку буде завершенням ділового костюма.
Модель виготовлена з високоякісної пряжі, яка забезпечує довговічність та комфорт під час носіння. Виріб без підкладки має відкладний комір та застібку на металевих кнопках.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Застібка | Кнопки |
| Стиль | Молодіжний |
| Фасон піджаків і жакетів | Короткий піджак |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 48 см |
| Колір | Кавовий |
| Довжина переду виробу, см | 45 см |
| Довжина рукава від горловини, см | 69 см |
| Фасон | укорочений |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 46 см |
| Склад тканини | 80% бавова, 40% поліестер, 10% PEC |
| Вид виробів | Піджак |
| Тканина | Машинна в'язка |
| Візерунок | однотонний |
| Міжнародний розмір | One size |
| Країна | Туреччина |
| Розмір на фото | one size |
| Клас | Середній клас |
| Застежка | Кнопки |
| Сезон | Осінь |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Універсальність | Виміри однакові для всіх розмірів - особливість фасону моделі |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 287 ₴




