
Жіночий прямий однотонний жакет - бордо цвет, L (є розміри)
1 238 ₴
- В наявності
- Код: 611824
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіночий прямий однотонний жакет – це елегантна й універсальна річ, яка підходить для створення ділових та повсякденних образів.
Цей однобортний жакет застібається на один ґудзик, що підкреслює його мінімалістичний стиль. Усередині розташовані поролонові плечові накладки.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Застібка | Гудзики |
| Міжнародний розмір | L |
| Фасон піджаків і жакетів | Жакет |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Піджак |
| Візерунок | однотонний |
| Довжина переду виробу, см | S - 73см; M - 73см; L - 75см; XL - 75см |
| Довжина рукава від горловини, см | S - 74см; M - 74см; L - 74см; XL - 74см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | S - 48см; M - 48см; L - 48см; XL - 48см |
| Застежка | Ґудзики |
| Клас | Середній клас |
| Колір | бордо |
| Країна | Туреччина |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | S |
| Сезон | Весна |
| Склад тканини | 97% поліестер, 3% лайкра |
| Стан | Нове |
| Стиль | діловий/офісний |
| Тканина | Костюмна тканинна |
| Фасон | прямий |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 52см; M - 55см; L - 58см; XL - 61см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 238 ₴




