
Жіночий джинсовий піджак з імітацією кишень - джинс цвет, S (є розміри)
1 287 ₴
- В наявності
- Код: 612724
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіночий джинсовий піджак — це стильна та практична модель, що поєднує класичний фасон із сучасним денімовим акцентом.
Він має відкладний комір, який додає елегантності, і застібається на гудзики, забезпечуючи зручну посадку. Спереду розташовані імітації кишень, що додають декоративного акценту та роблять модель більш витонченою.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Застібка | Гудзики |
| Міжнародний розмір | S |
| Тип тканини | Джинс |
| Сезон | Демисезон |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Піджак |
| Візерунок | однотонний |
| Довжина переду виробу, см | S - 72см; M - 73см; L - 74см; XL - 75см |
| Довжина рукава від горловини, см | S - 72см; M - 73см; L - 74см; XL - 75см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | S - 46см; M - 47см; L - 48см; XL - 49см |
| Застежка | Ґудзики |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Туреччина |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | S |
| Склад тканини | 100% котон |
| Стан | Нове |
| Стиль | Повсякденний |
| Тканина | Джинс |
| Фасон | з коміром |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 54см; M - 56см; L - 58см; XL - 60см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 287 ₴




