
Класичний жіночий прямий піджак - кремовий цвет, S (є розміри)
1 325 ₴
- В наявності
- Код: 093972
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Класичний жіночий прямий піджак — це елегантна базова річ, що додає образу строгості й стилю.
Модель виконана на тонкій підкладці для комфортного носіння, з вшитими поролоновими плічками, які формують чітку лінію плечей та надають силуету виразності. Піджак застібається спереду на ґудзики у два ряди, підкреслюючи класичний фасон.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Застібка | Без застібки |
| Міжнародний розмір | S |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Піджак |
| Візерунок | однотонний |
| Довжина переду виробу, см | S - 74см; M - 74см; L - 75см |
| Довжина рукава від горловини, см | S - 75см; M - 75см; L - 76см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | S - 46см; M - 46см; L - 46см |
| Застежка | Без застежки |
| Клас | Середній клас |
| Колір | Кремовий |
| Країна | Туреччина |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | S |
| Сезон | Демисезон |
| Склад тканини | 100% поліестер |
| Стан | Нове |
| Стиль | діловий/офісний |
| Тканина | Костюмна тканинна |
| Фасон | прямий |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 45см; M - 46см; L - 47см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 325 ₴




