
Класичний жіночий піджак із англійським коміром - чорний цвет, ONE SIZE
1 965 ₴
- В наявності
- Код: 241200
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Класичний жіночий піджак — стильний базовий елемент гардероба, що поєднує елегантність і комфорт. Виконаний у прямому вільному фасоні, він підходить як для ділових, так і для повсякденних образів.
Модель має англійський комір і застібається на ґудзики, підкреслюючи стриманий класичний стиль.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Колір | Чорний |
| Стиль | Класичний |
| Користувацькі характеристики | |
| Вид виробів | Жакет |
| Візерунок | однотонний |
| Довжина переду виробу, см | 69 см |
| Довжина рукава від горловини, см | 71 см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 46 см |
| Застежка | гудзик |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Туреччина |
| Міжнародний розмір | One size |
| Параметри моделі | 89*70*95 зріст 168 |
| Розмір на фото | one size |
| Сезон | Демисезон |
| Склад тканини | 30% віскоза, 65% поліестер, 5% еластан |
| Стан | Нове |
| Тканина | Костюмна тканинна |
| Універсальність | Виміри однакові для всіх розмірів - особливість фасону моделі |
| Фасон | вільний |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 60см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 965 ₴




