
Класичний прямий жакет зі смужками на рукавах - чорний цвет, ONE SIZE
1 980 ₴
- В наявності
- Код: 251220
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Класичний прямий жакет зі смужками на рукавах — стильна інтерпретація базової моделі з сучасним акцентом. Прямий крій формує елегантний силует і комфортно сідає по фігурі, зберігаючи стриманість і універсальність. Жакет застібається на два ґудзики та доповнений відкладним комірцем, що підкреслює його класичний характер.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Застібка | Гудзики |
| Колір | Чорний |
| Стиль | Класичний |
| Фасон піджаків і жакетів | Жакет |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина по талії/поясу, см | 50см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 56 см |
| Довжина переду виробу, см | 76 см |
| Довжина рукава від горловини, см | 79см |
| Фасон | з коміром |
| Склад тканини | 80% бавовна, 20% поліестер |
| Вид виробів | Жакет |
| Тканина | Костюмна тканинна |
| Візерунок | двокольоровий |
| Міжнародний розмір | One size |
| Країна | Китай |
| Розмір на фото | one size |
| Клас | Середній клас |
| Застежка | Ґудзики |
| Сезон | Демисезон |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 980 ₴




