
Сукня жатка з ніжними рюшами Elishe - лавандовий цвет, S
439 ₴
- В наявності
- Код: 4322-1
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Жіноча сукня на резинці з ніжними акуратними рюшами красиво підкреслить жіночні вигини своєї володарки. Модель представлена в єдиному розмірі ONE SIZE, оскільки завдяки властивостям матеріалу, що тягнеться, підходить дівчатам, які носять розміри S, M, L. Модель з довгими рукавами, довжиною - вище коліна та приталеним кроєм.
✨ ЕФЕКТ, ЯКИЙ ДАЄ СУКНЯ:
-
створює ніжний і романтичний образ
-
підкреслює фігуру
-
виглядає легко і дорого
-
не потребує складного догляду
👗 Ідеально підходить для:
-
прогулянок
-
побачень 💕
-
фотосесій 📸
-
відпочинку
-
літніх заходів
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

сукня для побачення,романтична сукня,сукня для фотосесії,сукня для прогулянок,
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Вид виробу | Вечірнє плаття |
| Міжнародний розмір | S |
| Колір | Лавандовий |
| Тип тканини | Жатка |
| Обхват стегон | 96 см |
| Обхват талії | 70 см |
| Обхват грудей | 90 см |
| Стиль | Романтичний |
| Сезон | Весна/Літо |
| Склад | 100% поліестер |
| Довжина сукні | По коліно |
| Довжина рукава | Довгий |
| Країна виробник | Туреччина |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 35 см |
| Довжина переду виробу, см | 96 см |
| Довжина рукава від горловини, см | 67 см |
| Фасон | приталений |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 46 см |
| Склад тканини | 100% поліестер |
| Вид виробів | Плаття, Сукня |
| Тканина | Стрейч |
| Довжина по спинці, см | 96 см |
| Візерунок | інше |
| Країна | Туреччина |
| Виробник | Elishe |
| Розмір на фото | M |
| Клас | Середній клас |
| Застежка | Без застежки |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Універсальність | Виміри однакові для всіх розмірів - особливість матеріалу |
Інформація для замовлення
- Ціна: 439 ₴






