
Довга сукня з пишними рукавами Crep - помаранчевий цвет, S (є розміри)
480 ₴
- В наявності
- Код: 8115
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Дівчина в сукні завжди приваблива. Жодні штани і наймодніша блуза не замінять ефекту, який досягається за допомогою суконь. Пропонуємо поповнити ваш гардероб стильною новинкою – довгою сукнею з пишними рукавами.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Crep |
| Країна виробник | Туреччина |
| Застібка | Блискавка |
| Колір | Помаранчевий |
| Міжнародний розмір | S |
| Сезон | Літо |
| Стиль | Романтичний |
| Тип тканини | Сітка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Плаття, Сукня |
| Візерунок | квітковий |
| Довжина виробу, см | S - 128см; M - 129см; L - 130см |
| Довжина рукава від горловини, см | S - 60см; M - 61см; L - 62см |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | S - 32см; M - 33см; L - 34см |
| Застежка | Молния |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Туреччина |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | S |
| Склад тканини | 95% віскоза, 5% лайкра |
| Стан | Нове |
| Тканина | Креп-дайвінг |
| Фасон | максі |
| Ширина по стьобах | S - 51см; M - 52см; L - 53см |
| Ширина по талії/поясу, см | S - 39см; M - 40см; L — 41 см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 39см; M - 40см; L — 41 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 480 ₴




