
Приталена сукня з відкритими плечима - пудра цвет, ONE SIZE
313 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- В наявності
- Код: 1055
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Додай трохи інтриги своїм модним образам із новою сукнею облягаючого фасону.
У цьому виробі модний дизайн доповнений м'якою, неймовірно приємною на дотик машинною в'язкою в рубчик. Це ідеальне поєднання.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Міжнародний розмір | One size |
| Стиль | Романтичний |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина по талії/поясу, см | 27 см |
| Ширина по стьобах | 27 см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | 27 см |
| Колір | Пудра |
| Довжина переду виробу, см | 104 см |
| Довжина рукава від горловини, см | 32 см |
| Фасон | приталений |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | 27 см |
| Склад тканини | 100% поліестер |
| Вид виробів | Плаття, Сукня |
| Тканина | Машинна в'язка |
| Візерунок | рубчик |
| Країна | Туреччина |
| Розмір на фото | one size |
| Клас | Середній клас |
| Застежка | Без застежки |
| Сезон | Весна |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Універсальність | Виміри однакові для всіх розмірів - особливість матеріалу |
Інформація для замовлення
- Ціна: 313 ₴




