
Сукня максі з блискавкою та асиметричним подолом - хакі цвет, S (є розміри)
675 ₴
- В наявності
- Код: 242407
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ця довга жіноча сукня випромінює елегантність та вишуканість у кожній деталі. Вона має відрізну талію, яка надає фігурі витонченої силуетної форми.
Металева блискавка спереду додає сміливості та оригінальності, приковуючи погляди та надаючи образу динамічного акценту.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Застібка | Блискавка |
| Колір | Хакі |
| Міжнародний розмір | S |
| Сезон | Літо |
| Тип тканини | Сітка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Плаття, Сукня |
| Візерунок | однотонний |
| Довжина виробу, см | S - 140см; M - 140см; L - 140см |
| Застежка | Молния |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Туреччина |
| Параметри моделі | 89*70*95 зріст 168 |
| Розмір на фото | M |
| Склад тканини | 100% котон |
| Стан | Нове |
| Стиль | кежуал |
| Тканина | Котон |
| Фасон | асиметрія |
| Ширина по стьобах | S - 66см; M — 68 см; L - 70см |
| Ширина по талії/поясу, см | S - 34см; M - 36см; L - 38см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 42см; M - 44см; L - 46см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 675 ₴






