
Сукня-поло з клинами - молочний цвет, S (є розміри)
1 280 ₴
- В наявності
- Код: 74900
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Сукня-поло з клинами — це елегантна модель міді довжини, яка поєднує класичні риси з витонченим силуетом.
Виконана з приталеним верхом, який підкреслює талію, та розкльошеною спідницею зі вшитими клинами внизу, що створюють плавний, динамічний об’єм. Застібка на ґудзики по всій довжині прихована під планкою, що надає виробу лаконічності та акуратності.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Застібка | Гудзики |
| Колір | Молочний |
| Міжнародний розмір | S |
| Стиль | Романтичний |
| Сезон | Літо |
| Тип тканини | Сітка |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Плаття, Сукня |
| Візерунок | однотонний |
| Довжина виробу, см | S - 125см; M - 125см; L - 125см |
| Застежка | Ґудзики |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Туреччина |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | S |
| Склад тканини | 50% бавовна, 50% поліестер |
| Стан | Нове |
| Тканина | Бавовна |
| Фасон | вільний |
| Ширина по стьобах | S - 56см; M - 58см; L - 60см |
| Ширина по талії/поясу, см | S - 32см; M - 36см; L - 40см |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 46см; M - 48см; L - 50см |
| Основні | |
| Тип виробу | Поло |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 280 ₴




