
Трикотажні лосини з гудзиками - коричневий цвет, S (є розміри)
195 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- В наявності
- Код: 1994
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
З такими стильними лосинами ти отримаєш трендове і в той же час комфортне вбрання, просто доповнюй їх красивою кофтиною або в'язаним светром.
Модель виконана із щільного, але еластичного трикотажу. Краї низу прямі, пояс зсередини доповнений широкою резинкою.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Застібка | Без застібки |
| Колір | Коричневий |
| Міжнародний розмір | S |
| Сезон | Демісезон |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Вид виробу: | Лосини |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Лосини |
| Візерунок | однотонний |
| Довжина по боковому шву, см | S - 93см; M - 94см; L — 95 см |
| Довжина по внутрішньому шву, см | S - 65см; M - 66см; L — 67 см |
| Застежка | Без застежки |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Туреччина |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | S |
| Склад тканини | 50% elyaf, 50% поліестер |
| Стан | Нове |
| Стиль | Повсякденний |
| Тканина | Трикотаж |
| Фасон | із завищеною талією |
| Ширина по стьобах | S - 40см; M - 42см; L - 44см |
| Ширина по талії/поясу, см | S - 33см; M - 34см; L - 35см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 195 ₴




