
Лосини на хутрі зі штрипками - коричневий цвет, ONE SIZE
935 ₴
- В наявності
- Код: 7115
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Лосини на хутрі зі штрипками виготовлені з еластичного трикотажу, що м’яко облягає фігуру та забезпечує комфорт під час носіння. Усередині вони утеплені м’яким штучним хутром, завдяки чому чудово підходять для холодної пори року.
Модель однотонна, має зручну резинку в поясі та доповнена практичними штрипками, які фіксуються на стопі й не дають лосинам підніматися під час руху.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Застібка | Без застібки |
| Колір | Коричневий |
| Міжнародний розмір | One size |
| Сезон | Зима |
| Вид виробу: | Лосини |
| Тип тканини | Хутро |
| Користувацькі характеристики | |
| Вид виробів | Лосини |
| Візерунок | однотонний |
| Довжина по боковому шву, см | 96 см |
| Довжина по внутрішньому шву, см | 69 см |
| Застежка | Без застежки |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Китай |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Розмір на фото | one size |
| Склад тканини | 65% бавовна, 35% поліестер |
| Стан | Нове |
| Стиль | Повсякденний |
| Тканина | Трикотаж на хутрі |
| Універсальність | Виміри однакові для всіх розмірів - особливість матеріалу |
| Фасон | приталений |
| Ширина по стьобах | 35 см |
| Ширина по талії/поясу, см | 32 см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 935 ₴





