
Утеплені лосини в рубчик зі штрипками - хакі цвет, ONE SIZE
920 ₴
- В наявності
- Код: 71830
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Утеплені лосини в рубчик виконані з дуже еластичного трикотажу, який приємно облягає фігуру та забезпечує комфорт і свободу рухів. Модель має приталений силует та однотонний дизайн, що легко вписується у теплі зимові образи. У поясі вшита м’яка резинка, яка добре фіксує лосини та не тисне.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Застібка | Без застібки |
| Колір | Хакі |
| Сезон | Зима |
| Матеріал | Трикотаж |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина по талії/поясу, см | 31 см |
| Довжина по боковому шву, см | 90см |
| Ширина по стьобах | 34 см |
| Довжина по внутрішньому шву, см | 66 см |
| Фасон | приталений |
| Склад тканини | 70% бавовна, 30% акрил |
| Вид виробів | Лосини |
| Тканина | Трикотаж на хутрі |
| Візерунок | однотонний |
| Міжнародний розмір | One size |
| Країна | Китай |
| Стиль | Повсякденний |
| Розмір на фото | one size |
| Клас | Середній клас |
| Застежка | Без застежки |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
| Універсальність | Виміри однакові для всіх розмірів - особливість матеріалу |
| Стан | Нове |
Інформація для замовлення
- Ціна: 920 ₴




