
Джинсова спідниця з розрізом та бічним гульфіком - чорний цвет, 36р (є розміри)
1 120 ₴
- В наявності
- Код: 03167
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Колекція спідниць від LUREX поповнилася стильною новиною - довгою джинсовою спідницею з розрізом та бічним гульфіком. Вона стане стильним елементом твоїх повсякденних луків.
Максі довжина створює скромну естетику, але ефектний розріз, що відкриває ноги, робить образ цікавішим і надає спокусливості цієї моделі.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Застібка | Гудзики |
| Колір | Чорний |
| Сезон | Літо |
| Вид спідниці | З розрізом |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вид виробів | Спідниця |
| Візерунок | з потертостями |
| Довжина виробу, см | 34 - 101см; 36 - 101см; 38 - 102см; 40 - 102см |
| Застежка | Ґудзики |
| Клас | Середній клас |
| Країна | Туреччина |
| Параметри моделі | 89*70*95 зріст 168 |
| Розмір жіночого одягу | 36 |
| Розмір на фото | 36 |
| Склад тканини | 100% котон |
| Стан | Нове |
| Стиль | кежуал |
| Тканина | Джинс |
| Фасон | з розрізом |
| Ширина по стьобах | 34 - 48см; 36 - 50см; 38 - 52см; 40 - 54см |
| Ширина по талії/поясу, см | 34 - 32см; 36 - 34см; 38 - 36см; 40 - 38см |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 120 ₴





