
Футболка в рубчик з квадратним вирізом - рожевий цвет, M (є розміри)
600 ₴
- В наявності
- Код: 3698
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Футболка в рубчик із квадратним вирізом — стильна та елегантна базова річ, яка чудово підкреслює фігуру.
Виконана з еластичної тканини, вона добре тягнеться та комфортно сідає по тілу. Приталений крій додає жіночності та робить образ витонченим.
Квадратний виріз надає модного акценту, красиво підкреслюючи шию та зону декольте.
Ідеально пасує як до повсякденних, так і до більш ошатних луків, поєднуючись із джинсами, спідницями чи класичними штанами.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид виробу | Футболка |
| Міжнародний розмір | M |
| Колір | Рожевий |
| Силует | Приталений |
| Тип тканини | Трикотаж |
| Склад | 95% бавовна, 5% еластан |
| Стиль | Класичний |
| Застібка | Без застібки |
| Стан | Новий |
| Основні атрибути | |
| Мoдель | Футболка |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 35см; M - 37см; L - 39см |
| Довжина переду виробу, см | S - 49см; M - 49см; L - 49см |
| Довжина рукава від горловини, см | S - 22см; M - 22см; L - 22см |
| Фасон | приталений |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | S - 4см; M - 4см; L - 4см |
| Склад тканини | 95% бавовна, 5% еластан |
| Вид виробів | Футболка |
| Тканина | Трикотаж |
| Візерунок | рубчик |
| Країна | Туреччина |
| Розмір на фото | S |
| Клас | Середній клас |
| Застежка | Без застежки |
| Сезон | Лето |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 600 ₴




