
Блуза-топ у квіточку з рукавами-ліхтариками - білий цвет, M (є розміри)
312 ₴
Мінімальна сума замовлення на сайті — 350 ₴
- В наявності
- Код: 240411
+380 (93) 205-71-43
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Ця укорочена блуза-топ стане чудовим доповненням до твого гардероба, додаючи романтичних ноток у спекотні літні дні.
Модель виконана з легкої жатої тканини з квітковим принтом та доповнена куліскою спереду, що створює витончену посадку. Короткі рукави-ліхтарики, зібрані на вузькі резинки зверху і знизу, дозволяють носити блузу як із відкритими плечима, так і в класичному варіанті, змінюючи акцент у стилі.
Прямий крій верху і низу гармонійно підкреслює силует, а додаткові вшиті резинки спереду забезпечують ідеальну посадку по фігурі.
Вона легко поєднується з кольоровими або білими штанами, шортами, джинсами, а також із різноманітними модними спідницями.
Визначте свій розмір за розмірною сіткою:

Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Вид виробу | Блузка |
| Міжнародний розмір | M |
| Колір | Білий |
| Сезон | Літо |
| Тип тканини | Сітка |
| Склад | 72% бавовна, 26% поліестр, 2% еластан |
| Стиль | Романтичний |
| Візерунки і принти | Квітковий принт і рослинні візерунки |
| Застібка | Без застібки |
| Стан | Новий |
| Користувацькі характеристики | |
| Ширина під проймами рукавів (над грудьми), см | S - 27см; M - 28см; L - 29см |
| Довжина переду виробу, см | S - 40см; M - 40см; L - 40см |
| Довжина рукава від горловини, см | S - 32см; M - 33см; L - 34см |
| Фасон | укорочений |
| Довжина рукава по внутрішньому шву, см | S - 12см; M - 13см; L - 14см |
| Склад тканини | 72% бавовна, 26% поліестр, 2% еластан |
| Вид виробів | Футболка |
| Тканина | Полікотон жатий |
| Візерунок | квітковий |
| Країна | Туреччина |
| Розмір на фото | M |
| Клас | Середній клас |
| Застежка | Без застежки |
| Параметри моделі | 86*60*92 зріст 173 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 312 ₴




